Co oznacza endometeium linijne u osoby po dwóch łyżeczkowaniach?

Witam jestem po dwóch zabiegach lyzeczkowania jedno 5.03.2018 a,drugie 7.03.2018-z powodu bólów brzucha i pozostalosciami po lyzeczkowaniu po 22 dniach bylam na usg mam endometeium linijne 2,2 mm co to jest ?-i czy grubosc jest prawidlowa? Dzien po usg dostalam miesiaczke martwie sie czy wszystko jest w porządku

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna kontrola u lekarza ginekologa i ew diagnostyka.