Co oznacza interpretacja wyników badania tarczycy?

Wyniki badan tarczycy witam > Czy moglabym prosic o interpretacje wynikow tarczycy?Dodam ze w ostatnim czasie utylam dosc sporo i mam bardzo napuchniete lydki i twarz .. Jesli to nie tarczyca to jakie moge zrobic badania? TSH MOJ WYNIK 3,700 ZAKRES REFERENCYJNY 0,270-4,200 FT3 MOJ WYNIK 3,46 ZAKRES NORMY 2,04-4,40 FT4 MOJ WYNIK 0,95 ZAKRES NORMY 0,93-1,71 Glukoza, Cholesteror i nerki w normie..

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim proszę udac się do lekarza POZ po badaniu będzie można zalecic dalsza diagnostyke