Co oznacza Laesio benigna in tumore mammae sinistrae?
Po usg lejarz stwierdził że prawdopodobnie miejscowy stan zaplalny w okolicy gruczołów. Zrobilam biopsje wynik biopsji badania brzmi rozpoznawanie kliniczne tumor mammae sin. Bac zm. Pod kontrolą usg. Komórek nowotworowych nie znaleziono (M-09450)Laesio benigna in tumore mammae sinistrae. BAAC zmiany w Pl na godz 4:00 - 5:00.proszę o od co oznacza wynik

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Zmiany łagodne w guzie sutka lewego konieczna wizyta u onkologa i ustalenie dalszego postepowania