Co oznacza Fragmenta libera texti papillomatosi?

Proszę o interpretację wyników badania histopatologicznego, ponieważ wizytę u mojego onkologa mam dopiero we wtorek. Fragmenta libera texti papillomatosi (papilloma intraductale ? adenoma mamille Jonesi?) Dyspasia benigna mammae (fibrosis, adenosis sclerosand focalis, metaplasi apocrinalis focali) Mastittis chornic non specyfica perilobularis minoris gradus

Lek. Tomasz Budlewski

Łagodna dysplazja sutka z podejrzeniem metaplazji i zmian
Łagodnych w tym
Także gruczolaka / brodawczaka , konieczna wizyta u specjalisty i ustalenie postepowania