Jak leczy się brodawczaka wewnątrzprzewodowego?
Witam Ostatnio przebyta biopsja gruboigłowa wykazała u mnie brodawczaka wewnątrzprzewodowego. Rozpoznanie patomorfologiczne- Papilloma intraductale mammae./ fragmenta/ CK5/6 ( ), CKHMW ( ), ER ( ) , p63( ). Czy taka zmiana wymaga chirurgicznego usunięcia? Czy wystarczy stała kontrola USG? Co w tej chwili powinnam robić ?dalej?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Brodawczak piersi powinien zostać usunięty chirurgicznie ze względu na potencjalne ryzyko wystąpienia nowotworu. Pozdrawiam!