Co oznacza mój wynik badania prenatalnego?

Witam co oznacza na badaniu prenatalnym w 22 tyg poszerzenie ukmow obu nerek 8mm łagodne wodonercze-marker obecny lekarz kazał obserwować Ale bardzo się stresuje

Na tę chwile jedynie można sytuację obserwować pod USG. po porodzie dziecko na pewno będzie miało wykonane USG nefrologiczne. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.