Co oznacza niedomykalność mitralna?

Mam problem z sercem, przy zmianie pozycji podczas lezenia- , gwałtownie przyspiesza, podczas stawania takze, biore procolalan 5 mg 2 razy1/2 tabletki. Zaczeło sie od silnej anemi po 2 antybiotykach , wszystkie badania w normie ,przebadano mnie na wszystkie mozliwe sposoby, obecnie hemoglobina 12,2 była 8,7. Holter ok- uderzenia nadk. 82 razy,niedomykalnosc militarna i sladowa trojdzielna. Lezałam 2 miesiace w szpitalu ,zrobiono mi 11 wlewów Fe. Mam niskie cisnienie, serce szaleje -to normalne

Lek. Tomasz Budlewski

A jakiego stopnia niedomykalność? Jakie obecnie objawy? Wskazna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu lub kardiologa