Co oznacza niejednorodne wysycenie struktury kostnej w obrębie końca bliższego lewej kości udowej?

Mam 19 lat. Od dziecka zmagałam się z dysplazją stawów biodrowych. Mimo rehabilitacji nadal doskwiera mi ból w okolicy biodra. Wynik rtg: Niejednorodne wysycenie struktury kostnej w obrębie końca bliższego lewej kości udowej w okolicy miedzykretarzowej bez cech nowotworzenia.stawy biodrowe bez zmian chorobowych. Co to znaczy?

Do interpretacji klinicznej ; Ortopeda!
zależnie od objawów, stanu pacjenta; obciążeń chorobowych!
Konieczna pełana konsultacja: wywiad, badanie, obejrzenie RTG
Pozdrawiam i zapraszam