Co oznacza nietrzymanie moczu u dziecka?

Witam,moja osmioletnia corka miala wycinany wyrostek robaczkowy,po wyjsciu ze szpitala po oddaniu moczu leca z niej jeszcze samoistnie krople moczu przez co ma zaraz mokre majtki i placze bo wiadomo ze to dyskomfort,nigdy wczesniej nie bylo takich sytuacji..czy jest mozliwe ze zostalo cos uszkodzone podczas operacji? Bede wdzieczna za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza pediatry i bezpośrednia ocena i ew diagnostyka.