Co oznacza niewielkie zgrubienia śluzówki prawej zatoki szczękowej oraz sitowia?
Dzień dobry, chciałabym poprosić o wyjasnienie co oznacza na wyniku rezonansu głowy informacja: Niewielkie zgrubienia śluzówki prawej zatoki szczękowej oraz sitowia, hipoplazja zatok czołowych. Dziekuje bardzo kobieta lat 30

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Zabieg balonikowania i płukania zatok
Balonikowanie zatok to jeden ze sposobów leczenia uciążliwego, ciągle nawracającego zapalenia zatok. Obejrzyj filmik i dowiedz się, na czym polega ten zabieg.
Witam serdecznie,
Zgrubienie śluzówki najczęściej towarzyszy zapaleniu zatok. Dlatego wskazana jest konsultacja z lekarzem zlecającym badaniem lub laryngologiem celem ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.