Co oznacza opis MR u 25-latki?

Odebrałam dziś wynik rezonansu magnetycznego z kontrastem i bez. Badanie: przysadka mózgowa o wymiarach 11x16x8mm / APxRLxHF/. Płat gruczołowy wzmacnia się nieco niejednorodnie po podaniu środka kontrastowego. Płat nerwowy w normie. Lejek ustawiony symetrycznie. Okolica nadsiodłowa i skrzyżowanie wzrokowe zachowane prawidłowo. W obrazach T2-zal mózgowie bez zmian. Co to oznacza? Pozdrawiam

OPIS MRI Przysadki do interpretacji klinicznej; ważny wywiad, objawy , wszystkie wyniki badań schorzenia wpółistniejące etc... Konieczna pełna konsultacja , wywiad, badanie; inne schorzenia, leki, ogólna sprawność fizyczna, tryb życia i pracy; używki etc; Stan emocjonalny, stresy odgrywają też dużą rolę Do pełnej konsultacji neurologicznej, z wynikami badań ... Pozdrawiam i zapraszam