Co oznacza plamienie w 17. tygodniu ciąży?

witam serdecznie wiec ..jestem w 17 tygodniu ciazy,,mam za soba dwa poronienia w bardzo wczesnej ciazy,,konizacja trzy lata temu..i miesniak w miesniu macicy..od dwuch tygodni obserwuje u siebie plamienia lub krwawienia tylko przy podcieraniu sie tzn nie leje sie ze mnie krew..za kazdym razem jase do szpitala gdzie sprawdzana jest akcja serca dziecka ,,jest idealna ,,dziecko rozwija sie i rosnie prawidlowa szyjka zamknieta dluga na 4cm,,lozysko nisko ulozone 1,5cm od ujscia szyjki,,,lekarze uspokajaja ze z dzieckiem jest wszystko dobrze wiec s kad te plamienia ktore nie pozwalaja mi na pozytywne myslenie nie spie po nocach boje sie juz isc do toalety zeby czasem znow nie zobaczyc krwi na papierze ,,po ostatnim usg lekarka nie mogla znalesc wczesniej zdiagnozowanego miesniaka ,,,mieszkam w Belgii,,dlatego chcialabym poznac opinie lekarza Polskiego,,dodam ze mam bolesne zaparcia i czasem tardnieje mi brzuch dziekuje serdecznie za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze cała historia medyczna Pani może do tego predysponować i nalezy być pod opieka ginekologa i kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego sadze ze w Polsce wykonuje się Hospitalizacje i obserwuje pacjentki z takimi objawami