Co oznacza pulsujący ból nóg?

Witam, Od ponad 2 tygodni mam straszny ból w nogach, jest to ciągły, przeszywający , tępy, pulsujący, zmieniający położenie ból (mam wrażenie jakbym miała za krótkie żyły albo ścięgna, czuję ciągniecie w środku ) , ból nie pozwala ni przespać całej nocy , byłam u lekarza i dostałam tabletki przeciwbólowe i voltaren w tabletkach ( mieszkam w Norwegii i tu lekarze słyną z tego, że na wszystkie dolegliwości przepisują paracetamol) , tabletki biorę 3 razy dziennie. Dodamż że pracuję w branży sprzątającej. Proszę o jakąś poradę, z góry dziękuje i pozdrawiam 36 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli objawy są nadal proszę koniecznie ponownie udac się do
Lekarza pierwszego kontaktu