Co oznacza silny ból brzucha u 13-latki?

Witam mam okropny problem corka 13 lat bol żołądka i nadbrzusza usg w normie krew mocz również gastroskopia w normie pobrane wycinki tez ok temp. brak ,bol bardziej meczy w nocy skurcze w dzien też sa ale mniejsze a wnocy okropne co to moze byc? Dostała tez tabletki na lambie i dzis w nocy połoźyła sie na lewym boku i znowu dostała skurcz trochę posiedziała ok 10 min i przeszło fodam ze to trwa juz od 4 dni prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest wizyta u gastroenterologa dziecięcego i dalsza szersza diagnostyka , być może także konsultacja lekarza ginekologa i chirurga dziecięcego