Co oznacza skrót PCP w badaniu USG?
Witam W karcie w wypise ze szpitala w badaniu usg widnieje skrót PCP 411,6 g co on oznacza? (jestem w 21 tc) Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Tomografia komputerowa 3D
Tomografia to badanie, które może posłużyć wykryciu schorzeń neurologicznych lub laryngologicznych. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tomografii komputerowej w trójwymiarze.
Witam serdecznie,
Proszę udać się wraz z wynikiem do ginekologa prowadzącego ciąże w celu konsultacji.
Pozdrawiam.