Co oznacza śluz podbarwiony krwią?

5 marca zaczął mi sie okres , trwa już 6 dni. Wcześniej współżyłam - cały czas z prezerwatywą , nieraz bybły zmieniane dodatkowo wytrysk nie we mnie. Moja krew jest jakby zmieszana z śluzem płodnym, na początku leciało ze mnie tylko podczas siku. 10 i 11 marca jest znacznie wiecej. CO TO OZNACZA ? Dodam tylko że krew ma właściwą barwę , mocno czerwona tak jak przystało na okres, ale skąd ten ŚLUZ ???

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę, jeśli jest Pani zaniepokojona sugeruję wizytę u ginekologa.