Co oznacza świąd grudkowata wydzielina z pochwy?

Witam od paru dni odczuwam dyskomfort w pochwie. Swiad pieczenie oraz nagły mocny bol brzucha. Po tym bólu po ok 30 min temu pochwy wydostają się na bieliznę biale sercowate grutki wielkości małego paznokcia. Maja nieprzyjemny zapach konsystencja mocno zbita. Co moga sugerować objawy. Dodam ze mam 31 lat i jest w po 3 porodach.

Lek. Tomasz Budlewski

infekcje dróg rodnych. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.