Co oznacza szum w uchu?

Witam , Właśnie jestem po wizycie u lekarza. Nie stwierdził u mnie żadnego zapalenia ucha itp itd a ja dalej czuje „ciśnienie” w prawym uchu i szum. Nie wiem o co chodzi, czy to, ze jakiś czas temu przechodziłam stany nerwicowe po czasie ma na to jakiś wpływ ? „Złe owoce” , które po czasie teraz się uaktywniają ?

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli objawy są nadal konieczna jest ponowna wizyta u lekarza poz