Co oznacza taki wynik badania po kolonoskopii u 28-latki?

Dzień dobry. Ostatnio miałam robioną kolonoskopię i wyszło że mam na zastawce krętniczo-kątniczej dwa płaskie owrzodzenia śr. 7-10mm, pokryte włóknikiem. Zaś z badania histopatologicznego błona śluzowa w zastawce jest z obrzękiem, zaburzeniem architektoniki , OGNISKOWĄ DYSPLAZJĄ REAKTYWNĄ , niewielkim naciekiem zapalnym z przewagą granulocytów kwasochłonnych oraz ziarnina z dna owrzodzenia. Czy mogły ktoś pomógł mi w interpretacji wyników ?

Wyniki świadczą prawdopodobnie o przewlekłym procesie zapalnym. Proszę skontaktować się z gastroenterologiem, bardzo możliwe, że przyczyną jest jedna z postaci nieswoistego zapalenia jelit.