Wynik kolonoskopii jelita grubego

wynik kolonoskopi blona sluzowa jelita grubego o zachowanej architektonice z malego stopnia przewleklymi naciekami zapalnymi obraz niecharakterystyczny bralam przez miesiac encorton teraz asmax 500 od leczenia minelo 1,5 miesiaca i troszke lepiej jest a chcialam zapytac kiedy calkowicie wroce do zdrowia

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, taki wynik jest bardzo niespecyficzny i moze byc takze obrazem nieswoistych chorob zapalnych jelit. Ważne by było wykonanie badania histopatologicznego ze śluzówki jelita grubego. Zalecam konsultacje z gastroenterologiem. Pozdrawiam