Co oznacza uciskanie lędźwi?
Witam od jakiegoś czasu odczuwam uciskający ból w odcinki lędzwiowym kregosłupu, ból jest bez przerwy raz większy raz mniejszy, ale jest obecny każdego dnia. Czasem czyje też ból w okolicy łopatek, mam skierowanie na rezonans magnetyczny, ale obawiam się że może to być coś poważnego np. Nowotwór. Czy jest to możliwe czy są na to małe szanse? Dodam ze ból nie promieniuje ale nasila się przy Schylaniu się czy przy dłuższym siedzeniu

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
74 poziom zaufania
Obawiam się, że bez wyniku badań diagnostycznych nie dowiemy się co odpowiada za Pana dolegliwości. Na razie najlepiej będzie jeśli wykona Pan wskazane badania i zgłosi się z wynikiem do lekarza - neurologa.