Co oznacza wynik badania histopatologicznego nabłonka endometrialnego?

witam co oznacza [strzępy nabłonka paraepidermoidalnego normotypowego i strzępy nabłonka endometrialnego bez podścieliska ,bez cech aktywności hormonalnej śluz .materiał skąpy jest to wynik badania histopatologicznego kobieta lat 54

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie były objawy które spowodowały powyższe badanie? konieczna dalsza diagnostyka. proszę koniecznie udać się do ginekologa.