Co oznacza wynik badania moczu 34-latki?

Dzien dobry, wykonalam test moczu w laboratorium, a wynika mogłam sprawdzić online na ich platformie. Niektóre wyniki nie są zgodne z przyjetym zakresem referencyjnym: nablonki plaskie - dosc liczne erytrocyty - 5-10 w.p.w. Moczany bezpostaciowe - liczne Bakterie - dosć liczne Pasma sluzu - nieliczne Czy te wyniki mimo wszystko sa zadowalajace? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznejest zapoznać się ze wszytskimi wynikami .a jakie objawy? Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego