Co oznacza wynik badania mózgowia kobiety?

Dzień dobry, Mama czeka na wizytę do neurologa (wizyta w kwietniu) ale prosiłbym o informacje czy wynik badania jest niepokojący i powinna udać się do lekarza w trybie pilnym. Opis: Układ komorowy nieposzerzony i nieprzemieszczony. Przestrzenie podpajęcze na sklepistosciach i w obrębie zbiorników podstawy prawidłowej szerokości. Kilka ognisk naczyniopochodnych w obrębie obu półkul. Nie stwierdza się cech procesu wypierającego. Obszarów destrukcji dyfuzji nadanie nie wykazujesz Badanie tylnego dołu czaszki nie wykazuje zmian w zakresie katów mostowo-możdzkowych i nerwów odchodzących z mostu. Badanie z konstrastem.
KOBIETA, 60 LAT 2 miesiące temu

Opis badania głowy ? TK czy MRI ??? ; nieco zniekształcony językowo. W opisie nie ma nic co byłoby nagłym zagrożeniem. Ważny Pacjent; pełny wywiad ; badanie. ; objawy. Najlepiej pełna konsultacja z lekarzem który zna i badał Pacjenta. Pozdrawiam.