Co oznacza wynik badania na przeciwciała anty-TPO?

Proszę o interpretację wyniku aTPO >1000. Z kolei TSH, FT3, FT4 w normie. USG wskazuje na liczne guzki i torbiele po obu stronach. Mam niedoczynność czy nadczynność. Czy stosiwanie Letrox 50 1 tab na dzień może powodwać tycie

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na autoimmunologiczna chorobę tarczycy proszę koniecznie udać sie do lekarza endokrynologa