Co oznacza wynik badania na przeciwciała anty-TPO?
Proszę o interpretację wyniku aTPO >1000. Z kolei TSH, FT3, FT4 w normie. USG wskazuje na liczne guzki i torbiele po obu stronach. Mam niedoczynność czy nadczynność. Czy stosiwanie Letrox 50 1 tab na dzień może powodwać tycie

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Opis może wskazywać na autoimmunologiczna chorobę tarczycy proszę koniecznie udać sie do lekarza endokrynologa