Co oznacza wynik cytologii 38-latki?

witam, odebrałam dzisiaj wyniki cytologi. Nablonki płaskie, walcowate, granulocyty. Co to oznacza? zapalenie szyjnki macicy? Zanaczam, że nie mam żadnych objawów. Czy gynoxin sobie z tym poradzi? proszę o odpowiedź bo umrę ze strachu

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się z całym wynikiem,konieczna wizyta u ginekologa i kierowanie się jego zaleceniami