Co oznacza wynik EEG u 34-letniej osoby?

Dzien dobry, bardzo prosze o interpretacje opisu eeg: Badanie wykonano w czuwaniu. Obraz zroznicowany przestrzennie. Czynnosc podstawowa w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych sklada sie z fal alfa 11 Hz I ampl. Do 25Uv. W odprowadzeniach czolowych rejestruje sie niskonapieciowy rytm fal beta. Rz wyrazona. HW i FS bez istotnego wplywu na zapis. Z gory dziejuje

Witam! Sam opis badania EEG nie odbiega od normy. U pewnego odsetka zdrowych bywa zapis nieprawidłowy i także bywa na odwrót. Analiza powinna być całościowa ze stanem klinicznym, który zadecydował o wykonaniu badania. Pozdrowienia W. Łuczkowski.