Co oznacza wynik rozpoznania mikroskopowego z badania histopatologicznego?

Witam, co oznacza wynik rozpoznania mikroskopowego z badania histopatologicznego. 1. Polio gruczolowy szyjkowy w stable przewleklym. 2. Fragment normotypowego endocervical. 3.Endometrium fast poliferacyjnej oraz fragmenty normotypowego endocervix.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u ginekologa w zależności od objawow i powyższego wyniku takie będzie dalsze postępowanie