Co oznacza wynik testu obciążenia glukozą u 44-latki?

Proszę o interpretację wyników badań po teście na obciążenie glukoza. Glukoza na czczo 88.12 , po 2h 80.56 Insulina na czczo 10.4, po 2h 30.4 Badanie było zrobione ze względu na brak efektów diety przy jednoczesnym wysiłku fizycznym ( fitness, szybkomarsze ) Dodam jeszcze, że jestem kobietą w wieku 44 lata a mój wynik LSH to 11.4 ( stosuje plastry System Sequi

Możliwa jest insulinooporność. Proszę skontaktować się z diabetologiem.

Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portal.abczdrowie.pl