Co oznacza wynik USG 28-latki?

Dzień dobry, będę wdzięczna za interpretacje wyników badań. Pani nastraszyła mnie, ze pewnie to endometrioza ale zasugerowała USG za 2 miesiące kolejne. Mam 28 lat. Pierwsze badanie USG było robione 5 dni po okresie. Zrobiłam marker CA 125 wyszło 26,8 U/ml Trzon macicy przodozgięty o równych zarysach 28-35mm Myometrium jednorodne Endometrium 6mm jednorodne Jajnik lewy 31X21 mm za macicą Jajnik prawy z dwukomorową torbielki 28x22mm jedna komora endometrialna 17x17, druga surowiczamm Zat. Douglasa - wolna

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie dokładnie objawy? proponuję udac się na konsultacje do innego ginekologa.