Co oznacza wynik USG ginekologicznego?
Witam, Proszę o interpretację wyniku badania część pochwowa walcowata, tarcza z drytroplakią, trzon macicy w przodozgieciu, wielkości i konsystencji prawidlowej, przydatki obustronnie bez zmian..

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Tarcza z erytroplakią (zakładam, że o to chodziło) oznacza zmianę na szyjce macicy, którą należy zdiagnozować u ginekologa. Pozostałe wyniki są w normie. Pozdrawiam!