Co oznacza wynik USG macicy?
Witam poprosze o interpretacje wynikow badania Usg. Trzon macicy w tyłozgieciu i jednorodnej echogenicznisci o wym.45×43mm.Endometrium o grubosci 16mm, druga polowa cyklu. Szyjka macicy o prawidlowej echostrukturze.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik badania jest w normie, nie ma powodu do niepokoju. Pozdrawiam!