Co oznacza wynik USG szyi?

Witam Mam 45 lat Bardzo proszę o interpretację mojego wyniku Usg szyji Tarczyca o pstrej strukturze,niepowiększona W górnej połowie szyji po stronie lewej pojedyncze owalne wezly,największy w okolicy kąta rzuchwy 18x6mm.Struktura w normie.Pozostałe do około 15x5mm.Po stronie prawej również pojedyńcze powiększone owalne węzły w górnej połowie szyji Największy w okolicy kąta rzuchwy do okolo 20x9mm,niżej 20x5mm. W okolicy karku po prawej węzeł 10x3mm,po lewej 7x3mm. Ślinianki wielkości w normie,bez zmian ogniskowych. Echogeniczosc prawidłowa Będę wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam Izabella

Wynik badania USG nie przedstawia żadnych patologii w zakresie szyi, więc nie ma powodu do niepokoju. Wszystko jest w normie. Wynik oczywiście powinien bezpośrednio zinterpretować lekarz, który kierował na to badanie.