Co oznacza zapis wyniku badania CA 125?

Witam moja Mama dostala taki wynik: CA 125. 236.6 U/ml HE4 123.2 pmol/l Czy to moze byc rak jajnika? Dodam ze mama posiada dwa miesniaki jede. Na macicy drugi na trzonie macicy ktora jest powiekszona guz jajnika 10cmm na 8cm Badanie markera bylo robione podczas miesiaczki. Mama ma 52lat. Prosze o szybka odpowiedz ginekolog onkolog dopiero za tydzien.

Lek. Michał Lenard

Może to być rak jajnika, ale wyniki dokładnie zinterpretuje specjalista z uwzględnieniem innych badań i stanu klinicznego pacjentki. Pozdrawiam!