Co oznaczają białe kulki na tylnej ścianie gardła?

7 dni temu wyszły mi białe kulki wielkości łepka od szpilki na tylnej ścianie gardła. Po antybiotyku znikły pozostało uczucie jak bym coś miał w gardle. Udałem się do laryngologa który stwierdził obecność 3-4 białych plamek na nagłośni. Powiedział że to samo powinno zejść. Już kila dni minęło i uczucie ciała obcego w gardle nie znika. Czy to może być coś przedrakowego?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza ponownie, po ponownym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.