Co oznaczają bóle brzucha po usunięciu przepukliny?

Dzień dobry mam takie pytanie miałem robiony wczoraj zabieg na przepukline trwał on 1,30 min dziś mnie wypuścili ze szpitala ale mam bule brzucha gdyż w nim mam 3 dziury moje pytanie kiedy będę mógł wstać normalnie bez bólu

Lek. Michał Lenard

Ból dobę po zabiegu nie jest niczym niezwykłym. W ciągu tygodnia dolegliwości powinny ustąpić. Należy zgodnie z zaleceniami zgłosić się w wyznaczonym terminie na wizytę kontrolną. Pozdrawiam!