Co oznaczają cechy umiarkowanego poszerzenia układu komorowego zdiagnozowane na badaniu MRI głowy?

Co oznaczają cechy umiarkowanego poszerzenia układu komorowego zdiagnozowane na badaniu MRI głowy? Mam 23 lata, jestem mężczyzną i od dwóch tygodni leczę się na niedoczynność tarczycy (choroba autoimmunologiczna). Czy tarczyca ma związek z obrazem MRI? Jakie kroki powinienem poczynić - jestem umówiony u neurologa, ale wizyta dopiero za 2 miesiące. Z góry dziękuje za odpowiedź Tomek

Opisane w MRI głowy: "umiarkowanego poszerzenia układu komorowego " prawdopodobnie jest tylko niewielką odmianą
Ważna interpretacja kliniczna, Neurologiczna. Jaki niepokojące objawy ??

Niedocz tarczycy m,oże ogólnie spowalniać i powodować zmęczenie, ospałość
Do Endokrynologa
Pozdrawiam