Co oznaczają czerwone plamy na penisie i zaczerwienienie dużego palca?

Mąż od półtora roku choruje na zakrzepicę w żyle łydki jest pod kontrolą lekarza. Obecnie pojawił się dodatkowo lekki ból, opuchlizna i zaczerwienienie dużego palca u stopy oraz czerwone plamy na penisie. Co to może być.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie. Można coś więcej powiedzieć