Co oznaczają moje wyniki badania moczu?

Witam . Mam takie wyniki z moczu,co to znaczy ??? nabłonki płaskie 15,7 WpW 3 kr.białe 4,2 wpw 1 krwinki czerwone 7,2 (wpw) 1 Bakterie 1943,3 /ul bakterie (wpw) 350 wpw pasma sluzu 0 wpw :pojedyncze. jeszcze ciężar właściwy 1,012 reszta wyników w normie pozdrawiam.

Witam, te wartości liczbowe - 15,7; 4,2; 7,2; 1943,3 w wyniku badania moczu są dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Moja propozycja - lekarz domowy (tzw. lekarz podstawowej Opieki Zdrowotnej). Niech on to obejrzy. Pozdrawiam