Co oznaczają przednie komory otwarte w 17. tygodniu ciąży?

Mam pytanie lekarz robiac usg głowki stwierdził ze przednie komory sa otwarte i powiedzial ze to dziwne, ze powinny byc otwarte tylnie,pytalam jego o co chodzi ale on wogole mnie nie sluchal. Prosze pomóżcie. To jest jakas wada. jestem w 17 tyg ciazy.

myślę że chodziło o komory boczne mózgu, w pewnych wadach może być nieprawidłowość. Jeśli lekarz nie jest pewny , może się pani udać do specjalisty specjalizującego się w ultrasonografi połozniczej. ( w Warszawie jest kilku wybitnych ultrasonografistów)