Co oznaczają silne bóle najądrza?

Witam, jestem młodym chłopakiem, mam 19 lat, dwa lata temu miałem zapalenie najądrza czy jakoś tak, towarzyszyły mi przy tym silny ból obok lewego jądra w pachwinie, od tamtego czasu jestem pod stałą opieką urologiczną, po zapaleniu wykryto u mnie jakieś torbiele i od czasu do czasu (naprawdę rzadko) czułem dyskomfort, urolog powiedział mi że to normalne... Jednakże nie dawno dostałem na powrót ataku bólu, wcześniej też coś takiego miałem, pojechałem na konsultacje, zapisano mi zwykle przeciwzapalne i przeciw bólowe leki które faktycznie pomogły, ale tym razem jest inaczej, silnemu bulowi towarzyszyło silne palenie nie tylko na jądrach ale także na końcówce penisa, odczuwałem również w nietypowe uczucie zimna, tudzież chłodu, w końcu pojechałem na sor, badał mnie urolog, standardowo usg jąder, wszystko okazało się być w porządku i usłyszałem że to być może zapalenie bakteryjne, dostałem leki na zapalenie prostaty, co prawda objawy się w dużym stopniu złagodziły, ale dyskomfort pozostaje, a jak jest trochę zimniej i mi krocze przewieje to na powrót czuję to pieczenie i uczucie zimna, zaznaczam też że pod lewym jadrem mam jakąś narośl i stwierdzono u mnie żylaki... Mam pewne obawy że leczenie antybiotykowe mi pomoże tylko na krótko poczym te wszystkie objawy wrócą, boję się też że to nie zwykle zapalenie ale nowotwór w początkowym stanie... Czy moje obawy są słuszne?

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli objawy są nadal proszę koniecznie zgłosić się do lekarza urologa ponownie

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.