Co oznaczają silne bóle podbrzusza?
Witam Ostatnio bardzo bolal mnie brzuch w lewym podbrzuszu. Okazało się, że mam torbiela na jajniku. Przez 10 dni przyjmowalam progesteron. Objawy ustały Tydzień temu odstawiłam leki , zrobiłam usg, okazalo się że torbiel się wchłonął,ale od kilku dni boli mnie brzuch w tym samym miejscu zanim zaczelam przyjmowac leki. Bol codziennie narasta... Co może być tego przyczyną? Czy torbiel moze znow powstac w tak krotkim czasie ? Dodam,ze dzień po odstawieniu progesteronu wystąpila miesiączka dość bolesna

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wskazane może być kolejne USG, sugeruję ponowną wizytę u swojego ginekologa. Pozdrawiam!