Co oznaczają silne bóle podbrzusza?

Witam Ostatnio bardzo bolal mnie brzuch w lewym podbrzuszu. Okazało się, że mam torbiela na jajniku. Przez 10 dni przyjmowalam progesteron. Objawy ustały Tydzień temu odstawiłam leki , zrobiłam usg, okazalo się że torbiel się wchłonął,ale od kilku dni boli mnie brzuch w tym samym miejscu zanim zaczelam przyjmowac leki. Bol codziennie narasta... Co może być tego przyczyną? Czy torbiel moze znow powstac w tak krotkim czasie ? Dodam,ze dzień po odstawieniu progesteronu wystąpila miesiączka dość bolesna

Lek. Michał Lenard

Wskazane może być kolejne USG, sugeruję ponowną wizytę u swojego ginekologa. Pozdrawiam!