Co oznaczają wyniki badań po zabiegu łyżeczkowania?

Dzień dobry 6 maja miałam zabieg lyzeczkowania i od tej pory mam pobolewania podbrzusza i pieką mnie jajniki. Moja ginekolog zrobiła wymaz. Oto wyniki proszę o interpretację wyników i czy są dobre. Nabłonki dość liczne Leukocyty pojedyncze Lactobacillus spp nieliczne Ziarniaki G ( ) pojedyncze

Lek. Tomasz Budlewski

czy to cały opis? jakaś klasyfikacja? sądzę że konieczna jest dalsza diagnostyka powyższych dolegliwości.