Co oznaczają wyniki badania bHCG i PAPP-A?
proszę o interpretację wyników wykonanych 23 luty br: beta-hCG31,250IU/I co odpowiada 1,2439 MoM PAPPA -A 0,463IU/I co odpowiada 0,3568 MoM, ryzyko podstawowe 1:236, ryzyko skorygowane 1:228. kolejne badanie usg 13.04 br biometria płodu BPD 42,1mm; OFD 61,1mm; HC 167,2mm; AC 145,7mm; FL 29,1mm, TCD 21,1mm; CM6,0mm; fałd karkowy 4,32mm; HL 28,6mm Głowa twarz Vp 6,7mm, NB 6,0mm

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa prowadzącego ciąże