Co oznaczają wyniki beta hcg 51,9 mlU/ml?

Witam. Moje Pytanie robiłam trzy testy pozytywne ale drugie kreski byly blade. Dzis zrobilam badanie beta hcg moj wynik 51,9 mlU/ml wartosci referencyjne [<1,0 ] . Normy z laboratorium kobieta nie bedaca w ciazy i przed menopauza <1,0 Kobieta po menopauzie <8,3 ciaza 3 tydzien 5,8-71,2 Ciaza 4 tydzien 9,5-750 Moje pytanie jak mam odczytac ten wynik ?prosze o szybka odpowiedz. Do ginekologa ide dopiero za 2 tygodnie ale chce ponownie za tydzien zrobic badanie krwi.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne powtórne oznaczenie i usg w celu potwierdzenia ciąży