Co oznaczają zaburzenia erekcji u 18-latka?

Witam, mam wstydliwy problem, otóż po 8 miesiącach z dziewczyną przyszedł czas na pierwszy seks. Mamy za sobą juz 2 niepowiedzione próby, ponieważ nie mogłem dojść w tym czasie do pełnej erekcji. W moim wieku raczej nie powinno być tego problemu, ponieważ mam 18 lat. Za pierwszym razem było to spowodowane najprowdopodobniej stresem, lecz za drugim razem czułem się wyluzowany. Przed i po próbie stosunku był jak "skała", lecz gdy przyszło co do czego to nie było szans osiągnąć pełnej erekcji. Przez 3 lata chodziłem na siłownie, staram się spać po 6-8 godzin dziennie. Sam potrafię sobie poradzić. Być może jest to spowodowane za małym rozmiarem prezerwatywy, ponieważ mam ok. 15 cm obwodu podczas pełnego wzwodu, a stosowaliśmy kondomy normalnego rozmiaru - durex extra safe. Jest to dla mnie wielki problem, ponieważ nie czuję się meżczyzną i boję się jej stracić. Partnerka mnie bardzo podnieca i to napewno nie jest jej wina. Bardzo proszę o pomoc, może jakieś tabletki na erekcje pomogą?

Dzień Dobry.
Proponuję wizytę u urologa/seksuologa celem wykluczenia czynników organicznych. Jeśli czynniki te zostaną wykluczone to zalecana jest wizyta u psychologa-seksuologa.
Ponadto pragnę zaznaczyć, że nie powinno się przyjmować żadnych leków bez zlecenia lekarskiego, a zwłaszcza tych powszechnie znanych i reklamowanych.

Dariusz Pysz - Waberski
https://edoktor24.pl/
https://www.facebook.com/nadzycie/