Co powoduje ból z prawej stronie brzucha podczas okresu?

Kilka dni temu bolał mnie brzuch z dołu prawej strony a nasilal się gdy siadalam. Dostałam miesiączkę i gdy siadam już nie odczuwam bólu lecz gdy uciekam miejsce z prawej strony brzucha wciąż odczuwam bol. Czym to jest spowodowane?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jakieś dolegliwości dotyczące prawego jajnika lub np. Wyrostek konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć proszę się koniecznie udać się do lekarza rodzinnego login ekologia