Co powoduje bóle w okolicy moszny po seksie?
Odczuwam ból w okolicy moszny/członka - dokładnie rzecz biorąc (patrzac z przodu) mniej wiecej "lewy górny kwadrat". Nie jestem w stanie zidentyfikowac miejsca bolu - nie jadra, nie nasieniowody. Konsultacja urologiczna wykluczyla przepukline, brak zmian fizykalnych. Brak opuchlizny, goraczki, bakterii, zmian w USG. Bol wystapil po intensywnym i dlugim stosunku seksualnym. Bol jest zwiazany TYLKO z ruchem/wstrzasami - jesli nie siedze/leze nic sie nie dzieje.

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Jeżeli lekarz urolog wykluczył przyczyny z jego kręgu chorób to być moze opis wskazuje na bardziej uszkodzenia miesiniowo-wiecazdlowe.