Co powoduje brak okresu przy plastrach antykoncepcyjnych?

stosuje plastry evra od 7 miesięcy zawsze miałam okres przeważnie w piątek teraz odkleilam plaster minął piątek i 2 dni a ja nie mam okresu co mogło spowodować brak okresu oraz jestem 3 miesiace po rocznym leczeniu interferonem na HCV ale podczas leczenia mialam okres i dodatkowo mam teraz sytuacje stresowa

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Krwawienie z odstawienia powinno pojawić się dowolnego dnia przerwy. Z opisu wynika, że przerwa się jeszcze nie skończyła. Proszę zatem cierpliwie poczekać. Krwawienie nie musi się pojawiać dokładnie tego samego dnia podczas każdego kolejnego cyklu.