Co powoduje przedłużający się kaszel po grypie?

Okolo 18 lat mam problemy powiklania pogrypowego. Po normalnym przeziabieniu czy grypie meczy mnie jeszcze 5,6 miesiecy uciazliwy kaszel mokry. Jest to tak uciazliwe ze odbiera mi ochote na zycie. Mam 41 lat i tak naprawde zaden lekarz mi nie pomogl . Nie chodzilam do zadnych l.specjalistow tylko pare lekarzy ogolnych. Gdzie skierowac sie na leczenie ? Astma ? Dziekuje za porade

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza pulmonologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć